Kontakty:
Umělecká agentura Dendy
Národní obrany 49
160 00 Praha 6

tel.: 224 314 159
mob.: 603 934 801

E: inka@inkarybarova.cz

Svoje nápady a vzkazy nám můžete psát na FORUM

Obsah košíku:
kusů: 0
Cena: 0.00 Kč


Detail pořadu
ŠTRŮDLOVÁNÍ a BRAMBOROBRANÍ
Pořad pro MŠ, ZŠ, lze upravit i pro KD
vhodné pro měsíce:
Děti soutěží v disciplínách vztahujících se k vaření, pečení, znalostech ovoce a zeleniny, ale také předvádí vlastnoručně vyrobené štrůdly nebo dobrot z brambor, které napekly společně ve škole a školce a modely papírových dortů. Proběhne módní přehlídka kuchtiček a kuchtíků, jejich čepic, zástěr a nazdobených vařeček. Inka přidá parádní písničky, které doprovází celý program, který je bohatě proložený ochutnávkami výrobků z jablíček nebo brambor.

V celém předcházejícím týdnu si děti v Rámcovém plán vypráví o tom, jak a co se vaří, jak se připravují a zdobí dorty. Výstavku maket dortů a koláčů z papíru - výrobků dětí - si pak prohlédnou rodiče jako Galerii na špagátě. Děti mohou vyrobit a nazdobit panenky z vařeček, vyrobit míchadla, lžíce a vařečky z keramické hlíny. Společně si vypráví o stolování a seznamují se s úpravou stolů.


 

 
 
AKTUÁLNÍ INFORMACE
Vloženo: 12. listopad 2020
Ústenka
Zpěvačka Inka Rybářová přišla s novou zdravotní pomůckou pro učitele, ale i školáky. Až se ve školách zase začne učit, opět nastane problém s rouškami. Nejsou oblíbené, ani chtěné! Ale jsou nařízené! Lehounká plastová ústenka od Inky se snadno čistí a výborně se přes ni dýchá. Učitelé ji objednávají nejen pro sebe do škol, ale i pro své rodinné příslušníky. Rodiče zas pro své děti! Nový český vynález má obrovský úspěch i proto, že děti vidí, co jim učitel V ÚSTENCE vypráví a jak se usmívá, když je chválí. Inka, která teď nemůže zpívat a vystupovat jako umělec, se pro naše ŠKOLSTVÍ snaží alespoň něco dělat! A odezva je veliká!

Vloženo: 31. leden 2017
Facebook
Najdete nás i na Facebooku.

Vloženo: 30. leden 2017
Elektronická Evidence Tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
  © webRegional 2007 | AS++ | Počet přístupů: 548122 optimalizace PageRank.cz