Kontakty:
Umělecká agentura Dendy
Národní obrany 49
160 00 Praha 6

tel.: 224 314 159
mob.: 603 934 801

E: inka@inkarybarova.cz

Svoje nápady a vzkazy nám můžete psát na FORUM

Obsah košíku:
kusů: 0
Cena: 0.00 Kč


Detail pořadu
DEN RODINY
SVÁTEK MATEK, MDŽ, DEN OTCŮ, DEN RODINY
vhodné pro měsíce:
Hudebně - zábavný pořad, ve kterém společně s Inkou a jejími písničkami během roku různé svátky, vztahující se k rodině. Můžeme oslavit MDŽ, Svátek matek, Den otců a nebo Den rodiny. Maminkám a dalším členům rodiny poděkujeme za jejich lásku a péči, společně si zatančíme, zazpíváme a zasoutěžíme. S maminkami, babičkami, tatínky a dědečky. V Rámcovém plánu je pořad zařazen mezi výročí vztahující se k rodině a budování vztahů v ní. Děti během pořadu mohou předat členům rodiny dárečky, které si připravily ve školce a škole.

 

 
 
AKTUÁLNÍ INFORMACE
Vloženo: 12. listopad 2020
Ústenka
Zpěvačka Inka Rybářová přišla s novou zdravotní pomůckou pro učitele, ale i školáky. Až se ve školách zase začne učit, opět nastane problém s rouškami. Nejsou oblíbené, ani chtěné! Ale jsou nařízené! Lehounká plastová ústenka od Inky se snadno čistí a výborně se přes ni dýchá. Učitelé ji objednávají nejen pro sebe do škol, ale i pro své rodinné příslušníky. Rodiče zas pro své děti! Nový český vynález má obrovský úspěch i proto, že děti vidí, co jim učitel V ÚSTENCE vypráví a jak se usmívá, když je chválí. Inka, která teď nemůže zpívat a vystupovat jako umělec, se pro naše ŠKOLSTVÍ snaží alespoň něco dělat! A odezva je veliká!

Vloženo: 31. leden 2017
Facebook
Najdete nás i na Facebooku.

Vloženo: 30. leden 2017
Elektronická Evidence Tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
  © webRegional 2007 | AS++ | Počet přístupů: 548098 optimalizace PageRank.cz