Kontakty:
Umělecká agentura Dendy
Národní obrany 49
160 00 Praha 6

tel.: 224 314 159
mob.: 603 934 801

E: inka@inkarybarova.cz

Svoje nápady a vzkazy nám můžete psát na FORUM

Obsah košíku:
kusů: 0
Cena: 0.00 Kč


Detail zboží
KRESLÍM, ZPÍVÁM, POČÍTÁM (Knížka)
Nová knížka od Inky Rybářové Kreslím, zpívám, počítám je dalším dárkem pro šikovné kluky a holčičky. Přináší 102 stran zábavných úloh, písniček a zajímavých úkolů, které u dětí podporují kladný vývoj logického přemýšlení, cit pro vizuální představivost a kombinování. Odborně připravené náměty slouží k rozvoji pozornosti dítěte, jeho umění rozlišování tvarů a barev, zlepšují poznání a grafomotorické funkce. Kniha je určená těm dětem, které nechtějí jen vybarvovat, ale podle spektra různých zadání se učí zábavnou formou soustředěně pracovat, přemýšlet a tvořit. Děti v předškolním věku se s touto knihou připraví na zvýšené požadavky ve škole, menší školáci si během prvních let školní docházky mohou pocvičit své schopnosti. Publikace je určena dětem od 4 do 7 let a uvítají ji jak děti a rodiče, ale také paní učitelky z mateřských škol a I. stupně základních škol a družin.
  Cena: 120.00 Kč
     

 
 
AKTUÁLNÍ INFORMACE
Vloženo: 12. listopad 2020
Ústenka
Zpěvačka Inka Rybářová přišla s novou zdravotní pomůckou pro učitele, ale i školáky. Až se ve školách zase začne učit, opět nastane problém s rouškami. Nejsou oblíbené, ani chtěné! Ale jsou nařízené! Lehounká plastová ústenka od Inky se snadno čistí a výborně se přes ni dýchá. Učitelé ji objednávají nejen pro sebe do škol, ale i pro své rodinné příslušníky. Rodiče zas pro své děti! Nový český vynález má obrovský úspěch i proto, že děti vidí, co jim učitel V ÚSTENCE vypráví a jak se usmívá, když je chválí. Inka, která teď nemůže zpívat a vystupovat jako umělec, se pro naše ŠKOLSTVÍ snaží alespoň něco dělat! A odezva je veliká!

Vloženo: 31. leden 2017
Facebook
Najdete nás i na Facebooku.

Vloženo: 30. leden 2017
Elektronická Evidence Tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
  © webRegional 2007 | AS++ | Počet přístupů: 548103 optimalizace PageRank.cz